Diskuze s autory knihy Housing for Degrowth

31. 10. 2018

Principy, příklady řešení, výzvy a možnosti proměny bydlení a městského prostředí odpoutaného od ekonomického růstu nabízí nová kniha Housing for Degrowth.

V rámci evropského turné ji v Brně představí editoři knihy, aktivisté a akademici Anitra Nelson z Centre for Urban Research, RMIT Melbourne a François Schneider, spoluzakladatel Research&Degrowth z Institute of Environmental Science and Technology, Autonomous University of Barcelona.

Anitra i François budou několik dní také hosty naší katedry. 8. 11. již od 14 hod budou diskutovat v rámci otevřeného semináře se studentkami a studenty v místnosti U42 na Fakultě sociálních studií.

Prezentace knihy a diskuze pro veřejnost proběhne týž den 8. 11. od 19 hod v novém prostoru Sibiř na Dukelské 50. Více informací naleznete na Facebookové události

Přihlašování účastníků předem není nutné.

Srdečně zveme na obě události.