Psychologické poradenství

31. 5. 2021

Studujete na Fakultě sociálních studií a máte problémy?

Nezapomeňte, že studující MU mohou využít různé možnosti poradenství:

• Psychologické konzultace pro studenty (MU) - určeny pro studenty a studentky nacházející se v nesnadné životní situaci, která jim svými důsledky komplikuje studium. Masarykova univerzita nabízí individuální osobní i online konzultace.
  • Internetová poradna Katedry psychologie (FSS MU) - určena lidem, kteří se z nejrůznějších důvodů dostali do situace, kdy potřebují psychologickou pomoc či podporu a aktuálně nechtějí nebo nemůžou využít osobní setkání s psychologem nebo psychoterapeutem. Pomoc má charakter jednorázové služby a je poskytována prostřednictvím kvalifikovaných odpovědí na zaslané otázky.