Pozvánka na seznamovací pobyt pro nové bakalářské studenty a studentky

Rok se s rokem sešel, semestr vystřídal semestr a na envirácké půdě se to bude hemžit novými studujícími. Abychom se mezi sebou lépe poznali a necítili se na velké akademické půdě sami, zveme vás na letošní Enviro Seznamovák! Jedná se o jedinečnou příležitost jak neformálně poznat jak své spolužáky, tak vyučující. A tak neváhej a dojeď! Mraveniště už se třese!

28. 7. 2023

KDY A KDE?

15. - 17. 9. 2023

Centrum ekologické výchovy Jezírko, zastávka autobusu U jezírka (je to zóna 100/101, takže nám stačí klasická jízdenka či šalinkarta). K Jezírku pojedeme všichni spolu a proto se sejdeme v pátek v 16:00 před FSS, vracet se budeme v neděli po obědě. Pokud nestihneš sraz, dojet můžeš autobusem č.57 směr Vranov.

CO SI VZÍT S SEBOU?

Spacák a karimatku, pevnější obuv, jakýkoliv hudební nástroj a samozřejmě s sebou vezměte i úsměv a dobrou náladu (pokud byste neměli zrovna svůj den, nic se neděje, náladu si jistě vylepšíme).

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Napište nám na mail enviroseznamovak2023@gmail.com

DO KDY SE PŘIHLÁSIT

do 30.8.2023

KOLIK TO STOJÍ?

Místo na spaní a jídlo na celý víkend bude stát symbolickou cenu, proto Vás poprosíme o včasné zaslání nevratné zálohy ve výši 300 Kč. Tato záloha pokryje všechny vaše náklady. (Pokud bychom byli nuceni akci zrušit, tak Vám zálohu samozřejmě vrátíme.) Zálohu zasílejte na účet: 4810398063/0800 Prosíme, uhraďte ji nejpozději do 30.8. 2023 a do poznámky k platbě uveďte svoje jméno.

PRO STARŠÍ STUDENTY

Myslíme si, že je skvělé, když se studenti znají i mezi ročníky, takže uvítáme, když za námi dojedete v sobotu navečer ❤ Abychom věděli, že dorazíte, tak nám na email napište, jestli budete přespávat a jestli si s námi dáte večeři a nedělní jídlo. Pokud ano, domluvíme se také na malém symbolickém poplatku na pokrytí nákladů.

Doufáme, že si víkend všichni užijeme, načerpáme sílu a odbouráte stres z prvního školního dne. Těšíme se na vás!

Pokud byste měli jakékoliv upřesňující otázky, nebojte se zeptat na výše uvedeném emailu, nebo třeba na našem facebooku.

Za náš enviroseznamovácký tým vás zdraví,

Alžbeta Polčičová (+421917943797)
Petra Hajdová (+420608268181)