Pozvánka na setkání k 25. výročí Katedry environmentálních studií FSS MU

Srdečně vás zveme na setkání absolventů a absolventek, studentů a studentek, vyučujících a dalších přátel katedry k 25. výročí zahájení výuky Katedry environmentálních studií FSS MU, které proběhne v sobotu 23. záři 2023 v Pouzdřanech.

7. 7. 2023

Navážeme na tradici minulých let – společně vystoupáme na Pouzdřanskou step, kde nás čeká botanická a entomologická miniexkurze, trocha managementové práce a společné vzpomínání. Poté se přesuneme do Pouzdřan na renesanční statek Klimešových, kde budeme pokračovat ve společenském programu, budou se promítat fotografie, pojíme a potěšíme se aktivitami katedrových absolventů a absolventek. Kdo nebude chvátat večer domů, může pokračovat na after party v některé z vyhlášených místních vináren.
Pokud se chcete zúčastnit, prosím, zaregistrujte se do 31. 7. 2023 přes registrační formulář.
Podrobnější program najdete v letáčku a také na facebookové události, kam budeme postupně přidávat další informace.
Těšíme se na vás!